вівторок, 26 квітня 2011 р.

Jeux d'enfants - Дитячі ігри (2003)


Jeux d'enfants (2003) - Франція, Бельгія
Режисер і сценарист: Yann Samuell, головні ролі Guillaume Canet та Marion Cotillard
Жанр: комедія, драма.
Дитяча гра – так либонь мав би зватися фільм українською, відомий у прокаті «Покохай мене якщо зможеш». Цей фільм у властиво французькій манері описує долю двох, як звично, закоханих людей. У що може перерости разом з дорослішанням невинна дитяча гра. Французька манера виявляється у сентиментальному настрої, у цікавій гумористичній інтерпретації біблійного міфу (де герої осучаснені Адам і Ева, Бог у вигляді дратівливого директора школи, а Змій – то ніхто інший як вчителька зі школи).

Фільм – легкий як французький сніданок: життя героїв проходить перед нашими очима легко і безтурботно, часом намагається налякати нас, але знов і знов ми вже передчуваємо, що це усе лише гра і от перед нами вже сидять дідусь з бабусею, правда їхня гра вже звелась до поїдання цукерок.
Якщо Ви не вимагаєте від кіно екзистенційних проблем, інтелектуальних ігор і таємниці детективу, а ще стомились і вам потрібно просто забути про турботи – подивіться цей фільм. По-французьки якісно знятий, приємні кольори, приємні жарти – усе для того щоб розчинитися в черговій історії.
Мій рейтинг: посередньо (якщо у Вас нема чим зайнятися – можете вбити час).

Немає коментарів:

Дописати коментар